Shoguni

Shoguni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Shoguni

Pisanie by Izanami on 28/12/13, 01:06 pm

Czy chcecie wprowadzenia Shogunów?

Sayuri napisał:Według mnie to dobry pomysł. Jakby nie patrzeć, w tamtych czasach była to bardzo ważna grupa społeczna. Przydałaby się zapewne naszej fabule. Mogliby się wstawić za cesarstwem albo być przeciwko niemu. Dzięki wzbogaciłoby się rozgrywkę, bo sami Samurajowie to może niekoniecznie mogą się aż tak bardzo sprzeciwić cesarzowi jak shoguni. Dzierżyli oni władzę w danej prowincji. Jak dla mnie - można wprowadzić. Jeśli admin uzna, że nie zrobi się bałaganu, bo za dużo grup czy coś.

Izanami napisał:No dobra. Jedna osoba jest jak na razie za pomysłem z shogunami. A reszta pewnie się zastanawia albo jest jej obojętne.
Przedstawiam zatem swoje spojrzenie na Shogunów:
  • Zostaliby nową grupą o nazwie "Shoguni | Armia". Nie wiem jeszcze, czy warto jedno z drugim łączyć, ale mają ze sobą wiele wspólnego.
  • Opisani zostaliby w osobnym temacie, tak jak Samuraje i inne grupy.
  • Mieli by swoje podstawowe przydziały rang, jak np: Shogun, Z-ca shoguna, żołnierze.
  • Jak wspomniała Sayuri, mogliby stać po stronie cesarstwa jak i przeciw niemu. Możemy więc wprowadzić takie ograniczenie, że każdy forumowy shogun, będzie posiadał swoją armię i do niego będą się przypisywali pozostali gracze/żołnierze.
  • Albo wprowadzić początkowo ograniczenie ilości shogunów, żeby nie było ich więcej niż żołnierzy. Maksymalnie do 3?

Jak to widzicie? Jakie macie swoje zastrzeżenia lub pomysły?

Yukimaru napisał:Co do Shogunów to myślę, że urozmaicą oni fabułę i sprawią, że będzie ona realniejsza więc jestem na tak. Co do ograniczenia ich ilości to nie widzę sensu bo żołnierzy zawsze można robić z NPC jeśli zabraknie nam takowych.

Ryunnosuke napisał:Powiem szczerze, że ja podchodzę do tego tematu trochę po macoszemu i nie jestem przekonany czy to rzeczywiście dobry pomysł. Wydaje mi się, że może wprowadzić trochę zamieszania.

Natsume napisał:Proponuję w przypadku Shogunów - określić ich kompetencje na forum, ilość dostępnych miejsc oraz wymagania. Każdy kandydat na Shoguna musiałby przedstawić rozbudowaną, wolną od błędów KP oraz porozmawiać z administratorem, jak widzi swoje "shogunowanie". W innym wypadku wpada pierwszy lepszy człowiek i zakłada postać Shoguna, która będzie ważna dla fabuły, a następnie prowadzi ją w sposób nieudolny lub natychmiast porzuca. Komentuję: meh.

Izanami napisał:Shoguni - W ich przypadku mogę temat przygotować i grupę, ale będzie ukryte i wprowadzone zostanie także, w odpowiednim czasie. Skoro uważacie, że jeszcze za wcześnie na dodatkową grupę. Ewentualnie, wprowadzimy to jak będziemy mieli cesarza na forum. Wtedy on, po konsultacji z adminem, przeglądając podania graczy na shogunów - będzie ich mianował.

Mine napisał:Co do szogunów i daimyo to podpisuję się pod tym, co napisała Izanami. To dosyć ważna funkcja i lepiej by było, żeby pierwsza lepsza osoba się tego nie zabierała.

Jakieś jeszcze macie uwagi, sugestie, propozycje dotyczące shogunów?
avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Re: Shoguni

Pisanie by Izanami on 10/01/14, 09:12 pm

Pomysł uważam za wprowadzony.

SHOGUN
avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach