Rion

Rion

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rion

Pisanie by Gość on 08/12/13, 11:25 pm

{IMIĘ I NAZWISKO}

  Fujiwara - przybrane nazwisko na potrzeby społeczne i użytkowe, natomiast prawdziwego nazwiska nie pamięta. Jedyną pamiątką po rodzicach jest jego imię. Rion, który miał być dziewczynką i dlatego otrzymał imię damskie.


{WIEK}

  Dwadzieścia jeden lat.

{PROFESJA}

  Mieszkaniec.

{STATUS}

  Samozwańczy informator.

{WYGLĄD}

  Ktokolwiek zapytany o wygląd młodzieńca wpierw przywołałby kolor jego włosów. I choć większość osób wciąż uparcie twierdzi, że jego włosy nijak się nie wyróżniają, tak są w dużym błędzie. Większość osób może się poszczycić, co najwyżej niewyróżniającą się, wręcz katalogową czernią, brązem lub ciemnym blondem. Niestandardowa czerń przetykana pasmami znacznie jaśniejszymi od reszty, w świetle mieniącymi się na granatowo, a wręcz niebiesko. I to te szafirowe refleksy spowodowały, że wbrew wszystkiemu nie jest jedynie kolejnym użytkownikiem niemodnej czarnej czupryny. Traktowany jako najpiękniejsza z biżuterii, niespotykana błyskotka, którą wszyscy się zachwycają. Z resztą nie tylko odcień włosów był nietypowy, w jakiś sposób Rion w całości wydaje się być osobą niebędącą standardowym członkiem społeczeństwa, bo jakby na złość wszystkim on wcale nie chce przynależeć do określonej grupy czy kogokolwiek. Jego jasno niebieskie oczy przeważnie uważane są za przerażające, oczy mokre, wilgotne skąpane w barwie porannego nieba. Mało osób uważa je za fascynujące czy godne uwagi, aczkolwiek na uwagę zasługuje z pewnością ich ładny migdałowaty kształt oraz wachlarz zadbanych rzęs. Z tych lub innych powodów dość często trzyma się na uboczu. Jego wygląd jest czymś co z reguły straszy ludzi, szczególnie tych prostych i niewykształconych. Oprócz nienaturalnego koloru oczu czy włosów jest raczej zdrowym, dobrze zbudowanym młodzieńcem. Proporcjonalnej budowy ciała z lekkimi, ale nie pokaźnymi mięśniami. Przeciętny wzrost jak dla jego grupy wiekowej, a dokładniej mierzy metr siedemdziesiąt pięć i waży adekwatnie do tego, czyli około siedemdziesięciu kilogramów. Kształtny, prosty nos przecięty jest poprzeczną blizną, znamieniem pozostawionym po poprzednich "właścicielach", jako karze za liczne ucieczki i nieposłuszeństwo.
  Przepada za noszeniem yukaty bądź kimona. Z reguły są one najprostszego kroju, jak i koloru, aczkolwiek czasami przywdziewa yukatę w kolorze czerwieni zachodzącego słońca, by specjalnie wzbudzić dodatkowe okrzyki wzburzenia czy niezadowolenia wśród ludzi.

{CHARAKTER}

  Niepokorny, to idealne jedno słowo, której jest w stanie doskonale opisać usposobienie tego diabła wcielonego. Nie dość, że kolor jego włosów wprost nasuwa myśl, iż chłopak ma coś wspólnego ze sfera piekielną, demonami i podobnego typu stworzeniami, to na dodatek jest wyjątkowo złośliwym stworzeniem. Absolutnie zawsze ma swoje zdanie i nic nie jest w stanie go zmienić nawet, jeżeli myli się, dodatkowo uparty jak osioł. Nie ma możliwości przeforsować mu swojej myśli, tak by zmienił zdanie pod wpływem odpowiednich argumentów nawet tych bardzo logicznych i skutecznych w walce z innymi niewiernymi. Rion prawdopodobnie kumuluje w sobie masę negatywnych cech, które przypisywane są niegrzecznym i niepożądanym dzieciom przez małżonków. Chociaż nie zawsze tak było. Za młodu, kiedy posiadał jeszcze rodzinę, był bardzo grzecznym dzieckiem. Chętnie się uczył, słuchał się rodziców i nigdy nie psocił. Był wręcz wzorowym chłopcem. Jego paskudny charakterek objawił się dopiero po śmierci rodziców, wcześniej nie było choćby oznak nadejścia tej wstrząsającej piekielnej fali złośliwości. Jest przebiegły, sprytny, potrafi doskonale manipulować innymi ludźmi, by osiągnąć zamierzony cel, a co za tym idzie wyciągnąć z nich informacje. Nie bez powodu jest nazywany jednym z lepszych informatorów w mieście. Z łatwością specjalisty wyciąga od ludzi coś o czym sami nie mieli pojęcia. Zdobywanie informacji jest dla niego czystą przyjemnością, chociaż w ten sposób zarabia i się utrzymuje, ale po części także zabawia. Od utraty rodziców postanowił nie ukazywać żadnych słabości, nie odsłaniać się i nie liczyć na innych i chociaż wychodziło różnie, to stara się trzymać swoich wytycznych. Chce być traktowany, jako osoba o silnych charakterze. Czasami jest trochę głupi i naiwny. Zbyt często pcha się na własną prośbę w tarapaty, ale jakimś cudem zawsze udaje mu się ujść cało. Raz czy dwa dostał po pysku, ale przeważnie potrafi sobie poradzić w takich sytuacjach. Mocny w gębie, więcej gada i pyskuje aniżeli rzeczywiście coś robi.

{UMIEJĘTNOŚCI}

  - Literatura.
  - Dyplomacja.
  - Manipulacja.
  - Sztuka walki: samoobrona.
  - Zwinność.
  - Taniec.

{CIEKAWOSTKI}

  - Leworęczny.
  - Jego organizm źle reaguje na produkty mleczne.
  - Nie lubi alkoholu, ponieważ szybko się upija, a wtedy nie ma władzy nad swoim ciałem czy umysłem. Bardzo nie lubi tracić kontroli nad sytuacją, dlatego stara się unikać tej używki.
  - Kiedy był mały mieszkał obok szkoły tańca, gdzie na lekcje uczęszczały kandydatki na gejsze. Chłopiec zakochał się w tańcu i potajemnie podglądał dziewczęta oraz sam się szkolił w tej sztuce. Jest to jego hołd i wyraz umiłowania muzyki oraz rytmu.
  - Nie potrafi pisać, ale jego ojciec nauczył go czytać. Z wiekiem szkolił tę umiejętność na „zdobycznych” zwojach.
  - Podczas krótkiego okresu pracy w domu publicznym czasami był przebierany za kobietę, od tamtej pory nie przepada za kobietami i nie bardzo potrafi z nimi rozmawiać, dlatego w głównej mierze skupia się na kontaktach z mężczyznami.


{HISTORIA}

  Dziewięć pierwszych lat jego życia było niczym prawdziwa sielanka. Kochająca rodzina, dostatek, żadnych wojen, złych uroków czy chorób. Był szczęśliwym dzieckiem z troszczącymi się rodzicami o swoją jedyną pocieszę. Rozpieszczali go i pozwalali praktycznie na wszystko, ale mimo to nie był rozwydrzony. Sielanka trwała do dziewiątych urodzin chłopca. Tydzień później ojciec został napadnięty i zamordowany. Zdruzgotana matka zmarła z rozpaczy za ukochanym mężem, pozostawiając całkiem samego synka na pewną śmierć. Z początku chłopiec był w jakimś letargu święcie przekonany, że to tylko okropny sen i zaraz się z niego obudzi. Koszmar nie minął, rodzice nie wrócili, a on był całkiem sam. Nie tak szybko nauczył się sobie radzić. Najpierw spędził tydzień na ciężkiej rozpaczy, nie wiedząc jak sobie poradzić z tym wszystkim. Potem krok po kroku zaczął wszystko sobie układać. Rok później był znakomitym kieszonkowcem, ucząc się rzecz jasna metodą prób i błędów. Życie znowu zaczęło się jakoś toczyć, miał swoją codzienność, której mógł się trzymać. Skończył dwanaście lat i podpadł naprawdę paskudnym ludziom, całkiem przez przypadek! Tamci, znani jako wstrętni bandyci niewiele się zastanawiając porwali dzieciaka i sprzedali do „zaprzyjaźnionego” domu publicznego, w którym Rion na początku był jako popychadło przynieś-podaj-pozamiataj. Dopiero, kiedy jeden z klientów zwrócił uwagę na jego nietypową urodę, właściciel postanowił wystawić go do swojej oferty. Od tamtej pory chłopak musiał pracować tak jak reszta osób „zatrudnionych” w tym miejscu. Pracował tam krótko, ponieważ któregoś dnia dowiedział się, że pewien lekarz postanowił go wykupić. Jego wybawca, a zarazem nowym panem okazał się być już sędziwy lekarz. Mężczyzna zrobił to tylko i wyłącznie z dobroci serca, dlatego młodzieniec postanowił, że zostanie z nim i będzie mu pomagał jak tylko zdoła. Mieszkał z nim do swoich osiemnastych urodzin. Lekarz zmarł, a Rion nie został ponownie osierocony, ponieważ lekarz poprosił zaprzyjaźnionego możnowładcę, by zaopiekował się młodzieńcem. Od tamten pory chłopak jest pod jego opieką.

{MULTIKONTA}

  Brak.


Ostatnio zmieniony przez Rion dnia 16/12/13, 09:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Rion

Pisanie by Izanami on 09/12/13, 05:08 pm

Napisz mi tutaj, własnymi słowami: Co mówi punkt 7 regulaminu postaci fabularnej?
avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Re: Rion

Pisanie by Gość on 09/12/13, 05:42 pm

Bardzo przepraszam, kompletnie o tym zapomniałem. Uzupełniłem już swój profil, mam nadzieję, że żadnej z istotnych informacji nie pominąłem.
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Rion

Pisanie by Izanami on 09/12/13, 05:49 pm

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Jeżeli pytam, oczekuję tym samym odpowiedzi. Odpuszczę tym razem, ale następnego nie będzie. I to dotyczy wszystkich.

avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Re: Rion

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach