Yukimaru Ishigaki- w budowie.

Yukimaru Ishigaki- w budowie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Yukimaru Ishigaki- w budowie.

Pisanie by Gość on 02/12/13, 11:04 pm

Imię i nazwisko: Yukimaru Ishigaki
Wiek: 28 lat
Profesja: Ninja
Status: Brak
Wygląd: Pewien mężczyzna, który miał kiedyś wątpliwą przyjemność spotkania go określił go jako "szarego jastrzębia". Rzeczywiście mogło coś w tym być. Jego szare oczy podobnie jak oczy ptaka potrafiły długo i wnikliwie wpatrywać się w cel. Jeśli, ktokolwiek oczywiście zdołał się im przyjrzeć a osób, które miały odwagę to zrobić i wciąż żyły było naprawdę niewiele. Poza oczami jego wygląd przedstawiał się całkiem przeciętnie. Czarne, krótkie włosy a także niezbyt długa bródka nadawała mu zawadiackiego wyglądu. Jeśli chodzi o jego strój, to zazwyczaj nosił szary płaszcz sięgający mu poza kolana. Pod nim miał natomiast prosty lecz solidny strój- bezrękawnik i spodnie sięgające za kolana. Niewątpliwą zaletą płaszcza był obszerny kaptur, a także fakt, że można pod nim ukryć całkiem spory arsenał. Dosyć interesującym elementem była z pewnością mała fajka zawieszona zwykle na szyi, którą najemnik czasem trzymał w zębach, nikt jednak nigdy nie widział, żeby Ishigaki palił tytoń.
Charakter: Każdy kto poznał tego człowieka z pewnością powie o nim jedno. Jest ambitny. Do tego dochodzi fakt, że nigdy nie porzuca na dłuższą metę zamierzonego celu co w połączeniu często daje nieprawdopodobne skutki. Nikt od kogo ta osoba przyjęła zlecenie nie mógł się poskarżyć, że cel zadania nie został spełniony. Fakt, faktem, że nie zawsze tak jak klient sobie tego życzył i czasem z licznymi skutkami ubocznymi. Nie zmienia to jednak faktu, że  braku sumienności i odwagi nie mógł mu zarzucić nikt. Jeśli jednak ktokolwiek to zdarzało się, że szybko zmieniał zdanie pod wpływem siły "argumentów", które wbrew spodziewaniom nie miały tylko fizycznego charakteru, Nie, nie, nie. Ishigaki był naprawdę inteligentną osobą i często wolał używać tej cechy zamiast rozwiązań siłowych. Nie zawsze co prawda ale czasem w przypływie chęci do życia. Najemnik zawsze jest szczery do bólu. Wielokrotnie wprawdzie doprowadzał tym ludzi do szału ale cenił sobie i w innych tą drobną cechę. Nienawidził za to próżności, chamstwa i obłudy i tępił to gdziekolwiek tylko się dało na wszelakie sposoby. Nawet te najbardziej szalone. Taaak, zdecydowanie nie dało mu się zarzucić braku fantazji. W połączeniu z faktem, że nie boi się ryzyka i śmierci powstawała iście wybuchowa mieszanka. Człowiek ten z pewnością może wydawać się bezwzględny. Nie miał w zwyczaju mieć jakichkolwiek większych skrupułów choć czasem odzywało się w nim serce. Wszystko zależało od człowieka na jakiego trafił. Jeśli ten wzbudził jego sympatię to mógł liczyć z tego tytułu na pewne względy.
Umiejętności:
Walka wręcz- Yukimaru posługuje się swoistą mieszanką sztuk walki, którą sam osobiście nazywa Itami ponieważ ruchy przez niego stosowane są często mimo swoistej gracji bardzo brutalne i potrafią sprawić wiele bólu. Jest to mieszanka ofensywno- defensywna, która pozwala skutecznie bronić się i atakować bez użycia broni.

Posługiwanie się krótką bronią białą- Ta umiejętność pozwala na Yukimaru na posługiwanie się każdym rodzajem noża czy sztyletu. Pozwala ona również na celne rzucanie nimi.

Sztuka kamuflażu.

Sztuka skrytobójstwa.

Gra teatralna- Dzięki swoim umiejętnościom gry teatralnej Ishigaki jest w stanie przybrać rolę dowolnej postaci i wcielić się w nią tak, że jest to niemalże do odróżnienia. Pozwala mu to również doskonale kłamać.

Umiejętność posługiwania się nunczako.

Tworzenie trucizn.


Ciekawostki:
Yukimaru świetnie radzi sobie z różnymi akrobacjami i transportem nadziemnym, czyli po prostu poruszaniem się po dachach. Potrafi również świetnie pływać.Historia:
Multikonta
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach