Kaori 'Izanami' Shiroyama

Kaori 'Izanami' Shiroyama

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kaori 'Izanami' Shiroyama

Pisanie by Izanami on 02/12/13, 10:28 pm

Imię i nazwisko:
Kaori "Izanami" Shiroyama. Izanami to jej pseudonim, jakim się posługuje. W mitologii, Izanami to imię bogini, która odpowiada za stworzenie świata i ludzi. Bratem bogini był Izanagi. To zaś imię, przyjął się jej bliźniaczemu braciszkowi.
Wiek: Liczy sobie 20 lat.
Profesja: Ninja.
Status: Chunin.
Wygląd:
Kobieta o wzroście nieprzekraczającym 174 cm. Posiada długie czarne włosy, sięgające pasa. Parę kosmyków upina w nieskładnego koka, pozwalając pozostałej ich części opadać na plecy i ramiona. Oczy przyjmują barwę niebieskich tęczówek. Figurę posiada zadbaną, która nie grzeszy także umiejętnościami wojowniczki. Posiadaczka tatuaży po obu stronach szyi, symbolizujących wzorek z kwiatkiem. Sylwetkę ma szczupłą a cerę bladą. Ubiera się w zwykły strój kobiecego kimono, często jednobarwnego. Podczas treningów, zakłada na siebie przeważnie strój skrytobójczyni. Wtedy swoje włosy całkowicie upina w kok aby nie przeszkadzały podczas misji, jeżeli takowe zostaną jej zlecone.
Charakter:
Na ogół bywa ona kobietą buntowniczą. Jednakże potrafi się zachować do wymaganej sytuacji. Wie kiedy może się śmiać a także zachować powagę. Wychowywana w rodzinie ninja, przyjmowała zasady panujące w swojej wiosce. Lubi zabawy, rozrywki a nawet popić sobie dobrego sake. Nie gardzi towarzystwem mężczyzn czy kobiet, ale najbardziej swoje serce kieruje do jednej osoby - brata bliźniaka. Że bliźnięta potrafią być ze sobą w jakimś stopniu ze sobą połączone, tak też jest w ich przypadku. Od dziecka, posiadała z bratem bardzo zażyły związek. Kaori jest kobietą zdecydowaną, pewną siebie i nigdy nie płacze. Nawet po utracie najbliższych, nie uroniła ani jednej łzy. Chętna jest do nauki typowo męskich, jak władanie bronią, czy walki z przeciwnikami. Niezbyt dobrze idzie jej przyswajanie umiejętności związanych z pracami kobiecymi jak na przykład układanie kwiatów. Dla niej wsadzenie paru gałązek byle jak do wazonu, to już sukces. Albo parzenie herbaty. Zalanie zielska wodą i poczekanie aż wystygnie wydaje się jej być prostsze, niżeli parzenie, czekanie i całe przygotowywanie tego wszystkiego.
Umiejętności:
  • Władanie bronią: sai, katana, kunai'e, shurikeny, łuk.
  • Gra na instrumencie tsuzumi (małym bębnie). Nie pogardzi także grą na większym - taiko.
  • Medytacja
  • Skrytobójstwo
  • Kamuflaż

Ciekawostki:
  • Posiada brata bliźniaka, którego pseudonim brzmi "Izanagi".
  • Kaori wraz z bratem zdecydowała się przyjąć, jako pseudonimy, imiona bogów twierdząc, że da im to siłę na przetrwanie po utracie rodziców.
  • Pochodzi z pod upadłego klanu ninja Shiroyama.
  • Praworęczna.
  • Heteroseksualna

Historia:
Kaori urodziła się w rodzinie ninja, która przynależała do jednej z wiosek, położonych w lesie. Nie była jedynaczką. Z brzucha matczynego wyszła jako druga, zaraz po swoim bliźniaczym bracie. Wraz z nim dorastała w zgodzie, wsparciu i wspólnej nauki. Rodzeństwo ze sobą bardzo dobrze się dogadywało. Wspierali się nawet podczas treningów i dodawali sił nawzajem. Jeden drugiego nawet uczył opanować coś, co mu wychodziło lepiej.
Tak dorastali w zwyczajnej rodzinie ze swoimi zasadami, do czasu, kiedy ich ród nie został zaatakowany przez wrogi klan. Zginęło w nim wielu członków w tym rodzice bliźniąt. Wtedy oboje mieli około piętnaście lat. Po tym wydarzeniu, przybrali pseudonimy imion bogów, Izanami i Izanagi, będąc w przekonaniu, że doda im to siły i odwagi by przetrwać w trudnych warunkach. Bez domu, pieniędzy i pracy. Zaczęli wspólną podróż, gdzie przyjmowali zlecenia na zabijanie i kradzieże.
Wspólna podróż trwała tak z cztery lata, aż do pewnej nocy, gdzie Izanagi nie wrócił. Kaori zaczęła się tym faktem niepokoić o brata. Podejrzewała niepowodzenie w wykonaniu misji, nic innego nie dopuszczała do swoich myśli. Postanowiła więc go odszukać.
Minął jednak rok, a jej poszukiwania nadal nie miały końca...

Multikonta Kto wie to wie.
avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Re: Kaori 'Izanami' Shiroyama

Pisanie by Izanami on 02/12/13, 10:33 pm

No niestety nikt mi karty nie sprawdzi, więc...

avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach