Klan Ieyasu

Klan Ieyasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Klan Ieyasu

Pisanie by Gość on 02/12/13, 12:09 am

Nazwa klanu: Ieyasu.
Założyciel klanu: Genichi Ieyasu (dziadek Eichii'ego Ieyasu).
Grupa: Cesarstwo.
Opis: Klan arystokratyczny, który wżenił się w rodzinę cesarską. Między innymi, zasłynął swoją wysoką reputacją dzięki produkcji materiałów jedwabnych. Początkowo osiedlał się poza miastem, w okolicach Edo. Wzbogacając się coraz bardziej na sprzedaży i produkcji materiałów jedwabnych. Z późniejszym czasem, jeden z synów Genichi'ego - Hanzo, postanowił wreszcie się ożenić. Ówczesny cesarz, uznając Hanzo za odpowiedniego mężczyznę, oddał mu swoją córkę. Tym samym, Hanzo zdecydował zrezygnować z prowadzenia biznesu rodzinnego, przekazując go bratu, i skierował swoją karierę ku polityce. Został Wysokiem urzędnikiem od spraw wojskowych. Późniejsze czasy przyniosły odejście poprzedniego cesarza lecz, jako że nie pozostawił męskiego potomka, został nim syn Hanzo i księżniczki - Eichii. Mężczyzna, w swoich umiejętnościach po ojcu, odziedziczył duże pokłady polityczne, taktyczne i dyplomatyczne, pozwalające na prowadzenie dworu cesarskiego oraz kraju. Niestety, jak każdy władca, mógł posiadać pewne tajemnice, o jakich nikt (nawet rodzina) nie wiedział.  
Zasady jakimi się kieruje: Dyscyplina, tradycja, odwaga, dyplomacja, gościnność i zaufanie. Niestety to ostatnie nie przyniosło dobrych rezultatów, ponieważ wśród przyjaciół, zawsze znajdzie się wróg.
Nastawienie do innych klanów i społeczeństwa: Neutralne i niechętne względem oszustów, kłamców i bandytów. W większości darzące szacunkiem klany takiej, które na to zasługują.
Członkowie rodziny:
  Genichi Ieyasu - Założyciel klanu. (nie żyje)
  Hanzo Ieyasu - Syn Genichi'ego, ojciec Eichii'ego. (nie żyje)
  Eichii Iyeasu - Cesarz. Wnuk Genichi'ego, ojciec Shigeko, Sanjiro, Hajime, Mineyo i Nanami. Posiadał dwie żony. (nie żyje)
  Cesarzowa - Druga żona Eichi'ego, matka Hajime, Mineyo i Nanami. (dane tymczasowo nieznane, uznana za zaginioną)
  Shigeko - Najstarszy syn Eichi'ego i I Cesarzowej. (nie żyje)
  Sanjiro - Drugi syn Eichi'ego ze związku z konkubiną.
  Hajime - Trzeci syn Eichi'ego, pierwszy II Cesarzowej.
  Mineyo - Pierwsza córka Eichi'ego i Cesarzowej.
  Nanami - Druga córka Eichi'ego i Cesarzowej

Inne osoby przynależące do klanu:
  Służba: Chwilowo Brak.
  Armia Cesarska: Chwilowo Brak.
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach