Atsushi "Dagatto" Sadakate

Atsushi "Dagatto" Sadakate

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Atsushi "Dagatto" Sadakate

Pisanie by Gość on 01/12/13, 12:12 am

Imię i nazwisko: Atsushi Sadakate. Często zmienia nazwisko dla względów bezpieczeństwa i zazwyczaj podaje te fałszywe. Pseudonim Dagatto, od Dagat - znaczy morze, bo jest tak nieprzewidywalny, jak rozległe wody oceaniczne.Wiek: 30

Profesja: Mieszkaniec

Status: Informator - Nic innego jak płatny informator, nawet coś w rodzaju szpiega. Kto więcej zapłaci, ten dostanie wiarygodną informację.

Wygląd: Dość wysoki mężczyzna jak na Japończyka, mierzący 177cm wzrostu. Dodatkowo z całkiem pokaźną tkanką mięśniową, która dodatkowo daje mu siłę i ostrzegawczy wygląd. Posiada długie włosy, które optycznie wydłużają jego chudą twarz z lekko zapadniętymi policzkami. Czarne kosmyki podkreślają lekko zarysowaną szczękę. Prosty nos, wąskie usta, często wykrzywione w kpiącym uśmiechu lub rozbawionym. Ciemne oczy, jak przystało na przedstawiciela kraju kwitnącej wiśni. Wygląda na o wiele mniej lat, niż ma, między innymi dlatego łatwiej jest mu okłamywać ludzi swoją tożsamością. Ubiera się zazwyczaj w luźne kimona, które nie ograniczają mu ruchów. Do tego zazwyczaj pas, na którym trzyma katanę i nosi przy sobie worek-torbę na plecach, w którym trzyma potrzebne rzeczy.

Charakter: Konkretny i zawzięty człowiek, któremu zależy tylko i wyłącznie na własnych sukcesach. Jest gotów przyjąć każde zadanie, o ile jest dobrze opłacalne i będzie miał z tego zyski. Atsushi jest dość egoistycznym człowiekiem, potrafiącym wykorzystać wszystkich wokół, gdyby miał taką okazję. To jednak nie oznacza, że nie posiada przyjaciół i bliższych znajomych. Posiada ich, owszem i ich nie próbowałby nawet zdradzić, bo już okazałby się kompletnym tyranem. Dba o swoje cele i nie pozwala innym ich rujnować, przecież tu chodzi o jego życie i dalsze powodzenie w interesach. Nie patrzy za siebie; co się stało, to już się nie odstanie - to jeden z jego motywów przewodnich i tego się głównie trzyma. Jest inteligentny, a w związku z tym ma dobre argumenty by np. przekonać kogoś do swojej racji. Umie się wtopić w towarzystwo, dzięki temu świetnie radzi sobie w kontaktach z ludźmi. Boi się śmierci, jednak odważnie stara się stawiać jej czoła. Życie natomiast to zabawa, w którą chce grać jak najdłużej, a najlepiej przy tym ograć i oszukać wszystkich, którymi gardzi.

Umiejętności:
- Dobra pamięć - Jak informator, to jest to umiejętność stojąca na czele. Kiedy dostaje wiadomości, uczy się ich na pamięć i niszczy, najczęściej puszczając z dymem.
- Dobra umiejętność walki kataną - Nie jest geniuszem, ale na pewno pokona niejednego.
- Jazda konna - Opanowana niemal do perfekcji; w dodatku konie to jego ulubione zwierzęta.
- Dar przekonywania, inaczej zwany umiejętnością manipulacji - Niektórzy mówią, że byłby dobrym sprzedawcą na targu. Wciśnie nawet ślepemu okulary!

Ciekawostki:
- Ma słabą głowę do picia i paradoksalnie bardzo lubi sobie wypić;
- Jego słabą stroną jest strzelanie z łuku;
- Kompletnie nie radzi sobie w związkach, to dla niego wielka przeszkoda, dogadać się z kimś, na kim mu zależy 'bardziej'.
- Jest heteroseksualny
- Często zmienia miejsce zamieszkania, dla bezpieczeństwa
- Ma wielu wrogów, chociaż często zmienia wygląd i podaje fałszywe nazwiska
- Posiada własną klacz, która nazywa się Hana. Ma 7 lat.

Historia: Urodził się w zwykłej, średnio-zamożnej rodzinie. Jako mały chłopiec był uczony na samuraja, jednak nie w szkole samurajskiej. Uczył go przyjaciel jego ojca, który był właśnie wojownikiem z krwi i kości. Jednak to na nic się nie przydało, bo nigdy nie wstąpił do szkoły samurajskiej, ani tym samurajem nie był. Nawet nie ma zamiaru nim być, w związku ze swoimi poglądami politycznymi, a nawet moralnymi. Trening przyniósł mu to wiele korzyści, opanował w ten sposób walkę kataną i jazdę konną do takiego stopnia, by radzić sobie bardzo dobrze. Może się więc sam obronić, lub wykorzystać jazdę konną do przemieszczania się czy szybkiej ucieczki. Wybrał swoją własną ścieżkę, kopiąc w dupę całe cesarstwo, klany i władzę, których tak naprawdę nigdy nie popierał. Wydawały mu się absurdalna i pełna wielu niedoskonałości - pewnie dlatego wszystko upadło. Jego rodzina składała się tylko i wyłącznie z ojca i brata, z którymi teraz nie utrzymuje kontaktów i wyznacza sam sobie własne cele. Nie daje się nikomu kontrolować. Od kilku lat jest płatnym informatorem, który działa tylko i wyłącznie dla własnych korzyści, głownie dla zdobycia pieniędzy. Bardzo dobrze sobie radzi i nie ma zamiaru zmieniać swojego zawodu, pomimo wielu przeciwności, które nieraz uprzykrzają mu życie jak tylko się da. Nie ma stałego miejsca zamieszkania, wędruje ze swoim koniem i całym ekwipunkiem potrzebnych, podstawowych rzeczy do codziennego funkcjonowania.

Multikonta: Brak, na razie.
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Atsushi "Dagatto" Sadakate

Pisanie by Izanami on 01/12/13, 12:26 am

avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach