Opis Fabuły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Opis Fabuły

Pisanie by Izanami on 28/03/12, 01:23 pm

FABUŁA
Japonia, wiek XVII
Jak w każdym kraju, znajdzie się ktoś niezadowolony ze sprawowanej władzy przez cesarza. Tak było także i w tym przypadku. Znalazł się klan buntowników, zdrajców zasiadających na urzędniczych stanowiskach. Dopuścili się zdrady, doprowadzając do śmierci samego cesarza, Eiichi'ego Ieyasu - poprzez zatrucie. Nikt nie przypuszczał, że za tym może stać jeden z klanów, któremu zaufał cesarz. Niestety przyjaźń z ich strony była fałszywa i zależało im tylko na władzy.
Sprawa ta doprowadziła do wojny domowej z udziałem pozostałych klanów, którym podsunięto fałszywą informację, o rzekomym otruciu cesarza przez jego najstarszego syna. Nie wiadomo do teraz, kto taką informację rozesłał i czy jest ona prawdziwa.
Najstarszy z synów cesarza, Shigeko, zadecydował zostać i walczyć o tron ojca, pozostałe rodzeństwo wysyłając poza mury domu. W skład jego młodszego rodzeństwa wchodzili pozostali dwaj bracia i dwie siostry. Razem ich było pięcioro.
Męźczyzna mimo osiągniętych umiejętności walki, z armią cesarską nie był wstanie pokonać wrogo nastawioną arystokrację. Został zniewolony a później stracony.
Obecnie, krajem nikt nie rządzi. Trwa dyskusja między przedstawicielami klanów, kto podejmie się rządów. Jest tylko jeden człowiek, który pragnie sprowadzić dzieci cesarza i pomóc im odzyskać to co utracili, a jednemu z synów oddać tron. Żeby nie zwracać na siebie szczególnej uwagi, udaje neutralną osobę, której może być wszystko jedno kto przejmie rządy w kraju. Mieszkańcy powiadają, że to on mógł przyczynić się do zamordowania cesarza. Podobno przyjaciele także potrafią wbijać nóż w plecy. Nikt do teraz nie wie jaka jest i była prawda. Klan który ogłosił klan cesarski Ieyasu za zdradziecki, nakazuje odszukania pozostałych członków jego rodziny.
avatar
Izanami

Wiek : 20 lat
Status społeczny : Ninja - Chunin
Stan cywilny : panna

Zobacz profil autora http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach