Rozpiska grup

Rozpiska grup

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rozpiska grup

Pisanie by Kikunohana on 25/08/17, 02:24 am

Rozpiska grup

Administracja [Admin]:

Grupa zarządzająca całym forum. Do ich obowiązków należy wszystko, związane z forum i fabułą. Nadzorują pracę Mistrzów Gry, pomagają graczom zapoznać się z realiami i poruszaniu na forum. Sprawdzają karty postaci i je akceptują. Pod ich nieobecność, zastępcami są osoby z grupy Mistrzów Gry, którzy pełnić w tym czasie mogą dodatkowo rolę Moderatorów.
Do Administracji można zgłaszać się z każdym pytaniem, problemem i pomysłami. Jak w większości for typu PBF, musi być jeden Główny Administrator. Tutaj tę rolę sprawuje pomysłodawca i założyciel forum - Izanami.

Mistrz Gry [MG]:

Osoby prowadzące rozgrywki na forum, posiadające swoje osobiste konta do tego przeznaczone. Wymyślają rozgrywki innym graczom, małe i duże eventy. Sędziują walki, pomagają w rozwoju umiejętności fabularnych. Mogą przeprowadzać misje i treningi. Mistrzami gry są nie tylko gracze ale przede wszystkim - administracja forum. Każdy Mistrz Gry może odpowiadać za wydarzenia wybranego przez siebie kraju fabularnego, którego posiada minimalną wiedzę.
Ich nazwy kont, najczęściej prezentują imiona bogów mitycznych, mitologicznych Japonii, Chin, Korei.

Non-player character [NPC]:

To nic innego, jak postacie stworzone przez Mistrzów Gry na potrzeby fabularne. Nie są to konta postaci na pięć minut, ale na dłuższe wydarzenia fabularne. To postacie przemyślane i zawsze mające jakieś duże znaczenie dla całego rozwoju fabuły ogólnej, lub konkretnego kraju.

Nieaktywni:

Jak sama nazwa mówi, w tej grupie znaleźć się mogą konta postaci graczy, którzy przez okres 30 dni, od napisania swojego ostatniego fabularnego posta, przestali się udzielać. Konta w tej grupie nie zostają usunięte do czasu, aż nie zapadnie decyzja Mistrzów Gry o uśmierceniu ich postaci. By taka decyzja zapadła, musi minąć dodatkowe 60dni. Ta sama reguła dotyczy osób, których skończy się okres nieobecności i nie wznowią swojej aktywności na forum. Prościej mówiąc: skończyła Ci się nieobecność, ale nie wróciłeś na forum, 30 dni liczone wtedy jest od podanej daty upływu nieobecności na forum.

Nieżywi:

W tej grupie zbiera się lista kont postaci uśmierconych fabularnie. Inkarnacja, czy zmartwychwstanie niestety nie są możliwe. By do inkarnacji (przebudzeniu duszy uśpionej) danej postaci mogło dojść - musi minąć co najmniej kilkadziesiąt lat.
Gdybyśmy chcieli od razu zacząć z tą samą duszą naszej postaci na forum jako inkarnację, wtedy nasza postać musiałaby się narodzić na fabule, co zmuszać nas będzie do odgrywania niemowlęcia.

Niezależni:

Podróżnicy. Przybysze z innych krajów. Nie mający nic wspólnego z krajami, które są głównymi filarami i pobocznymi forum. Postacie mało znaczące, nie mieszające się w żadną politykę kraju, do jakiego przybyły.

Cesarstwo Japońskie:

Postacie fabularne pochodzące z Japonii. Urodzeni, wychowani i stali mieszkańcy tego kraju. Do tej grupy zalicza się także władza Dynastii Tokugawa.

Cesarstwo Chińskie:

Postacie fabularne pochodzące z Chin. Urodzeni, wychowani i stali mieszkańcy tego kraju. Do tej grupy zalicza się także władza Dynastii Ming.

Królestwo Koreańskie:

Postacie fabularne pochodzące z Korei. Urodzeni, wychowani i stali mieszkańcy tego kraju. Do tej grupy zalicza się także władza Dynastii Joseon.

Mongolia:

Grupa fabularna drugoplanowa, poboczna. Należą do niej postacie pochodzące z Mongolii. Urodzeni, wychowani i stali mieszkańcy tego kraju. Do tej grupy zalicza się także władza Mongolska.

Tybet:

Grupa fabularna drugoplanowa, poboczna. Należą do niej postacie pochodzące z Tybetu. Urodzeni, wychowani i stali mieszkańcy tego kraju. Do tej grupy zalicza się także władza Tybetańska.

Wietnam:

Grupa fabularna drugoplanowa, poboczna. Należą do niej postacie pochodzące z Wietnamu. Urodzeni, wychowani i stali mieszkańcy tego kraju. Do tej grupy zalicza się także władza Wietnamska.

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach