Hayato Kobayashi

Hayato Kobayashi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Hayato Kobayashi

Pisanie by Gość on 21/01/14, 12:13 am

Imię i nazwisko: Hayato Kobayashi.
Wiek: 24 lata.
Profesja: Mieszkańcy.
Status: Aktor i tancerz teatru Kabuki.
Wygląd:
  Młody chłopak, który swoim wyglądem nie grzeszy. A może i jednak? Mierzy około 178,5 cm wzrostu. Figurę i sylwetkę ma wyćwiczoną na wspaniałego aktora i tancerza. Krótkie czarne włosy z odcieniami granatowymi, są zawsze zadbane i uczesane. Jego oczy posiadają kolor ciemnobrązowy, przez niektórych nawet nazywany piwnym. Wyrażają one często zmęczenie pracą, samotność i pragnienie wolności, której szczerze powiedziawszy - nigdy nie zaznał. Rysy twarzy delikatne. Cera blada, lecz nie przesadzając. Ciało wolne od blizn, jak walczyć, to tylko na scenie. Na pewno nie opala się i tego unika. Ubiera się w dość zamożne kimona, typowe dla znanej gwiazdy teatralnej.

Charakter:
  Najbardziej aktywny fizycznie. Mimo podjętych szkoleń bez jego decyzji w tańcu, pokochał tę dziedzinę i chętnie tańczy nawet w samotności, gdzieś w odosobnionym miejscu. Jeżeli chodzi kontakty z ludźmi, jest otwarty na rozmowy, ale rzadko kiedy się udziela. Wręcz tego nie lubi. Jego praca jednak wymaga pokazywania się, przemawiania i odpowiadania na pytania. Odkąd zaczynał swoją karierę, zawsze był zestresowany. Z biegiem lat, przyzwyczaił się do tej roli. Nie miał szczerze innego wyjścia. Miłości prawdziwej nie zaznał. Jednak kandydatki na żony były i są nadal mu proponowane. Niestety nie jemu je wybierać. Uzależniony jest od działań i rozkazów swojego Pana. Nie może robić niczego wbrew jego ani też bez skonsultowania. Jest niczym zwierzę wychowywane w niewoli, ale z niewidzialnym łańcuchem. Niby może gdzieś wyjść, ale musi wracać.

Umiejętności:
 • Aktorstwo - główna umiejętność, na jaką pokładane wszystkie pragnienia jego Pana, aby Hayato był mistrzem w okazywaniu emocji i uczuć. Z tym co prawda nie miał nigdy problemu. Potrafił nad tym panować, a służenie "tyranowi" wiele go także nauczyło.
 • Śpiew - głos ma bardzo dobry i pośredni. Nie piszczy ani nie wyje. Niestety w tym przypadku musi uważać, ponieważ często popada w choroby z gardłem.
 • Taniec - w tej dziedzinie może równać się z mistrzami. Wiele kobiet lubi oglądać jego ruchy na scenie.
 • Gra na instrumencie koto i flet - umiejętność wyuczona jako dodatkowa, również przydająca się do ról w teatrze.
 • Władanie bronią: katana, wakizashi, tessen - nabyte w celach potrzebnych do odgrywania swoich ról wojownika na scenach teatru.
 • Medytacja - umiejętność ta pozwala mu odpocząć po ciężkiej pracy, zaczął ją praktykować dopiero po tym, jak jego organizm odmówił posłuszeństwa przez przepracowanie.  

Ciekawostki:
 • W wieku ośmiu lat, został sprzedany przez ojca bogatemu człowiekowi, z powodu zalegających długów, których nie byli wstanie spłacić. Można by rzec, że Hayato został potraktowany jak młode dziewczyny, które oddawane są do szkoły Gejsz.
 • Chcąc nie chcąc, był początkowo traktowany jako sługa. Później dopiero, dostrzegając jego urodę, Pan zdecydował się chłopaka wysłać na szkolenia w tańcu i aktorstwie. Gdzie po latach pracy i na występach, Hayato zyskiwał dużą sławę a jego Pan się przez to bogacił.  
 • Kontaktu cielesnego z kobietami nie miał. Przebywa w większości w gronie mężczyzn, nawet na scenie. Chcąc nie chcąc, musi znosić męskie pocałunki i stosunki. Wielu powiedziałoby, że jest homoseksualistą. Prawda jest jednak inna.
 • Praworęczny.
 • Odkąd został oddany innemu człowiekowi, o rodzicach nigdy niczego się nie dowiedział. O niczym go nie informowano ani też, nie umożliwiono mu z nimi wizytę. Nie wie więc, czy posiadł jakieś rodzeństwo.

Historia:
  Hayato na świat przyszedł akurat w święto kwitnących wiśni. Rodzice byli bardzo szczęśliwi mając tak ślicznego chłopczyka. Wszystko byłoby wspaniałe, gdyby nie fakt, że rodzina ta była bardzo zadłużona. Nie mieli jak płacić za utrzymywanie domu, dziecka i jeszcze miejsce targowe. Żyli ze sprzedaży warzyw i owoców a także jej produkcji. Można by więc stwierdzić, że mieszkali niedaleko dużego miasta. Po ośmiu latach, zjawił się u nich człowiek z propozycją kuszącą dla ojca Hayato, ale nie jego matki. Mężczyzna ten zaproponował sporą sumę za chłopca, kiedy go zobaczył i ocenił jego wygląd. Zapewnił ich także, że chłopcu zapewnią odpowiednie warunki i edukację by mógłby być kimś. Matka sprzeciwiała się oddaniu chłopca, ale ojciec przyjął ofertę. Tak też Hayato został odebrany rodziną, drogą handlową. Na nic zdały się błagania i płacze dziecka oraz kobiety...Młody chłopak trafił do dużej rezydencji jednego z bogatych (według niego) rodów, który to zasiadał na urzędniczym stanowisku. Od początku przez dwa-trzy lata traktowany był jako sługa. Źle nie miał. Traktowano go dobrze a nieodpowiednie wykonywane prace, polecenia czy odmowy - były pierw upominane a później karane, tak aż wpoił sobie błędy. Jego życie służącego się skończyło w dniu przyjacielskiego spotkania jego Pana. Jeden z jego gości widząc tak przystojnego chłopca, rzucił pomysłem o aktorstwie. Propozycja ta została od razu kupiona a Hayato wysyłany do szkoły tańca i aktorstwa. Praca ta była dla niego wykańczająca. Nie mając żadnych innych planów i możliwości ucieczki, Hayato poddał się temu, co zostało mu narzucone. Pilnie się uczył i stał się bardziej posłuszny. Przesz lata nauki, zdołał pokochać taniec i stał się on jego nieodłącznością życia. Dnia pewnego, kiedy udało mu się wygrać za pierwszym razem casting na rolę w teatrze, jego Pan postanowił to upamiętnić świętowaniem w jego komnacie. Dla młodego i wtedy dwunastoletniego Hayato, skończyło się to nieprzyjemnie... Został wykorzystany seksualnie wbrew swojej woli. Pech chciał, że jego Pan wtedy był pijany. Późniejsze lata przynosiły młodemu Hayato sławę. Często jego osoba widniała w ogłoszeniach. Życie aktorskie stało się dla niego piekłem. Ciągła praca i brak odpowiedniego odpoczynku, zaowocowały skutkami zdrowotnymi. Przez co po jednym z występów, nie był już wstanie udać się do gości na tak zwany "bankiet". Zasłabł w szatni i konieczna była wizyta medyka. Od tamtego czasu, lekarz nakazał mu dbać o siebie i nie przepracowywać się. Wtedy też jego Pan zaczął poważniej podchodzić do sprawy i dbać o niego tak, żeby nie stracić przy tym "jego sławy i pieniędzy". Życie Hayato do tego czasu nie uległo żadnej zmianie... Praca, sława, fani i nic poza tym.

Multikonta Izanami.
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Hayato Kobayashi

Pisanie by Izanami on 21/01/14, 12:15 am

avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach