Izanagi

Izanagi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Izanagi

Pisanie by Gość on 19/01/14, 12:32 pm

Imię i nazwisko :Izanagi” - Kaoru Shiroyama. Izanagi to jego pseudonim, który przyjął gdy wraz z siostrą ustalili, że będą bogami. Każde z innego powodu, Kaoru przede wszystkim myślał jak egoista. Reszta jest mniej ważna.
Wiek : 20 lat.
Profesja : Ninja
Status : Chunin – cichy zabójca. Wysyłany na najtrudniejsze misje i dlatego wszystko poza jego pseudoninem jest ściśle tajne nawet dla jego przełożonych.

Wygląd : Nie za wysoki, nie za niski. Tak swój wzrost opisuje sam zainteresowany, jego sto osiemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu wcale mu nie przeszkadza. Właściwie nawet nie zauważa różnicy między sobą, a innymi przedstawicielami swojej płci. Siostra w tym względzie nie ma łatwo, potrafi jej tym dopiec.
Czerń. Barwa dominująca zarówno w jego ubiorze jak i gdziekolwiek indziej. Większość ich rodu miała ciemną barwę włosów tak samo i on nie odbiega od normy. Jego rozwichrzone kosmyki są średniej długości i nie przeszkadzają mu w walce.
Oczy będące zwykle lustrem duszy nie wyjawiają w jego przypadku niczego, ot zwykłe szare tęczówki. Skrywane tajemnice czy emocje zazwyczaj w nich nie występują, Izanagi nie lubi się nimi dzielić z ludźmi, ani ze swoimi ofiarami.
Jego kark zdobi tatuaż, znak jego klanu. Kwiat lotosu, znak śmierci – tak opisuje go każdy kto widział i przeżył spotkanie z właścicielem tego kwiatu. Nikt z żywych poza jego siostrą nie miał okazji się temu przyjrzeć, ubranie doskonale osłania ciało mężczyzny.
Tak samo szczupły jak siostra aczkolwiek odpowiednio umięśniony do zawodu jaki wykonuje. Choroby się go nie imają, dba też o siebie jak przystało, nie należy do brzydkich osobników ze swojej płci.
Ma kilka specjalnych zestawów ubrań, a jego ulubionym kolorem pozostaje niezmiennie czarny. Zazwyczaj ubrany jest w strój przypominający samurajski, który bardzo się od tegoż nie różni. Nosi przy sobie wiele rodzajów broni, większość stali jest dobrze widoczna dla ostrzeżenia bowiem zbytnie zbliżanie się do nich nie kończy się dobrze.


Charakter :
Nie za wiele można by powiedzieć na pierwszy rzut oka o jego charakterze bo mało kto go tak naprawdę zna. Nie zawiera wielu bliskich znajomości i tylko Izanami może powiedzieć, że wie o nim co nieco. Z drugiej strony to nie do końca jest prawdą bowiem czas kiedy byli rozłączeni spowodował zmiany w jego zachowaniu.
Jako dziecko był otwarty, uwielbiał zarówno zabawę, walkę jak i naukę wspólnie z bliźniaczką. Dorastanie nie odcisnęło na nim większego piętna, ale śmierć rodziców jak i większości klanu oraz późniejsze trudy przetrwania wymogły na nim obojętny stosunek do życia. Rzadko kiedy się uśmiecha, jedynie Izanami bywa tą która ten uśmiech wywołuje.
Lubi słuchać, a cisza nie jest dla niego ani uciążliwa ani dołująca. Zatraca się w niej podobnie jak w zabijaniu, ale lubi słuchać jak jego siostra gra na instrumencie. Przynajmniej tak było zanim się rozstali, zmuszony do niewolniczej pracy w posiadłości daleko od miejsca ich zlecenia został przyłapany na planowaniu morderstwa i gdyby nie wstawiennictwo pani domu także stracony. Rok zajęło mu spłacenie długu względem kobiety, honor nie pozwalał mu przedtem opuścić jej domu.
Jego twarz zazwyczaj spowija chłodna uprzejmość bądź obojętność, nie ma w niej radości z życia. Ta iskierka pojawia się tylko wtedy kiedy zabija, a widok krwi wywołuje u niego niezdrowe reakcje. Staje się wtedy natarczywy i przede wszystkich sadystyczny.
Sarkazm. Jego broń gdy sytuacja staje się niezręczna, a on sam nie wie co lub nie chce nim mówić. Oznak podłości lepiej się u niego nie doszukiwać bo jeszcze się je znajdzie.

Umiejętności :
Władanie bronią: Sai, Katana, Kunai'e, Shurikeny, Tonfa, Daishō - Mistrz broni białej. Rzadko kiedy musi posuwać się do rzucania lub otrucia swoich przeciwników na których poluje lub dostaje zlecenie.
Nie gra na żadnym instrumencie. Śpiewa, rzadko i tylko wtedy gdy ma na to ochotę.
Wyjątkowo dobry w tańcu, jednakże z jakiegoś powodu go nienawidzi.
Medytacja – Sposób na uspokojenie, opanowanie żądzy mordu.
Skrytobójstwo to jego profesja. Nigdy nie wyzbędzie się morderczych instynktów nabytych przez lata.
Kamuflaż – jak każdy ninja musi umieć ukryć się w tłumie jak i nie zwracać na siebie uwagi.
Krok kota – mówi się, że pojawia się znikąd jak cień i tak samo znika, a wszystko to za sprawą jego wyćwiczonego chodu. Normalny człowiek nawet go nie usłyszy.


Ciekawostki :

Bliźniaki – Siostra jest jego drugą, lepszą połówką. Jednocześnie też opiekunką, jedyną patronką zdolną go uspokoić gdy zew wezwie go znów na łowy. Odda za nią życie i zrobi co dziewczyna zechce póki nie będzie to kolidowało z jego zasadami.
Biseksualny – nikt nie wie i się nie dowie jak to się właściwie stało, że miał takie kontakty z mężczyznami o jakie niektórzy go posądzają. Ignoruje plotki na ten temat.
Praworęczny – Nie ma wielkich problemów ze zmianą dłoni w której trzymał będzie broń, ale to właśnie prawa jest jego mocną stroną.
Wybranka/Wybranek – stosunek do małżeństwa ma obojętny, jeśli będzie musiał to się ożeni chociażby po to by ratować swój klan. Nie zamierza zrzucać obowiązku na siostrę.
Bogobojność – Jego to nie dotyczy w żaden sposób, jedyni bogowie w jakich wierzy to on sam i jego siostra.
Demony – te wymyślone stwory doskonale oddając charakter bitewnego szału jaki ogarnia wojowników, tak więc tym według niego są – instynktem.
Blizny – Ma ich kilka na boku oraz plecach. Drobne starcia, małe ślady aczkolwiek przywołują wspomnienia.
Służba – Nie dba o zachowywanie pozorów względem ludzi których zatrudnia. Niech wiedzą gdzie jest ich miejsce, ale też nie czują się gorsi. To skomplikowane.
Przyjaciele – Nie posiada ich. Sam tak twierdzi, nie są mu potrzebni, stanowią jedynie balast i przeszkodę na jego drodze do zapewnienia siostrze szczęśliwego życia.
Taniec – on naprawdę potrafi tańczyć i naprawdę tego nienawidzi. To równie skomplikowane co jego relacje ze służbą. Nie lubi się zwierzać ani o tym mówić.Historia : Urodził się w wiosce ninja wśród wielu członków rodziny. O dziwo należał do jedynej pary bliźniaków od pokoleń co dodatkowo umocniło jego pozycję w klanie. Podobnie jak siostra był dzieckiem pojętnym, pełnym życia i przede wszystkim bardzo, bardzo niegrzecznym. Z wiekiem zmieniało się to na jego korzyść, stawał się coraz przystojniejszy i co mniejsze wybryki natychmiast mu wybaczano. Do czasu ich wspólnych piętnastych urodzin. Niedługo po nich stracili z siostrą nie tylko rodziców, ale i opiekunów. Zmuszeni do zapewnienia sobie środków na życie podjęli się niebezpiecznego zawodu jako ninja skrytobójcy.
Zgadzając się z wolą siostry pozwolił by przydomek „Izanagi” przylgnął do niego na stałe. Byli nierozłączni do momentu kiedy nie stali się dorośli. Kaoru podjął się samodzielnej misji tym samym wyprawiając się w dalsze rejony kraju gdzie nieszczęśliwie został przyłapany i omal nie stracony. W ramach spłacania długu został u boku swojej chlebodawczyni. Honor nie pozwalał mu jej opuścić, nie mógł więc dać znać siostrze że żyje. Nikt nie znał go pod innym imieniem niż pseudonimem co również dawało się we znaki.
Do ich poprzedniego miejsca zamieszkania wrócił po niemal roku rozłąki, ale tam nie odnalazł sensu swego życia i swojej jedynej przyjaciółki. Nie załamując się tym faktem udał się w podróż po drodze wykonując drobne zlecenia. Wierzył, że któregoś dnia znów się spotkają.


Multikonta : Brak.
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Izanagi

Pisanie by Izanami on 20/01/14, 10:45 am

avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach