Opinia o forum

Opinia o forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Opinia o forum

Pisanie by Izanami on 10/01/14, 05:57 pm

Zakładam ten temat, w celu zebrania informacji od Was użytkownicy, jak oceniacie to forum. Jego fabułę, wygląd, akcje. Co Wam się podoba, co nie podoba. Co byście dodali bądź także zmienili.
Pochwały i krytyka mile widziane. Tylko przy tym drugim proszę o rozsądek w podawaniu minusów, by nie dochodziło do niepotrzebnych spięć.
Wasze uwagi, pomogą mi przyszłościowo zwracać na coś uwagę. By dopracować forum tak, aby co najmniej większość z Was, była zadowolona. A także by móc przyciągać więcej zainteresowanych.
Mile widziane tu są sugestie i propozycje dotyczące całości forum. Temat otwarty i można tu prowadzić wszelkie dyskusje.
avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Re: Opinia o forum

Pisanie by Gość on 10/01/14, 07:07 pm

Plusy
+Na plus oczywiście tematyka, nigdy jeszcze takiej nie widziałam i mnie to szczerze mówiąc przyciągnęło i zaintrygowało.
+Ciekawa historia i czasy oraz fabuła dla całej rozgrywki, która jest bardzo istotna.
Minusy
-Mała ilość graczy, ale to oczywiście się poprawi z czasem i rozwojem forum, bo na stan obecny według mnie nie ma z kim bardzo grać.
-Mała precyzja umiejętności, ziołolecznictwo jest dziedziną medycyny naturalnej, więc nie widzę sensu by obie obok siebie istniały, poza tym w tamtych czasach istniała głównie medycyna naturalna i nie dzieliła się raczej na naturalną i tradycyjną. Kolejna umiejętność administracja, czyli właściwie co taka osoba potrafi? Liczyć? Zbierać dobrze podatki? Wydawać ustawy? To zbyt szerokie pojęcie. Kolejna sprawa jest taka, że brak pewnej umiejętności nie wpływa tak znacząco na rozgrywkę, nie mówię tu o takich umiejętnościach jak kowalstwo, zielarstwo, lecz o takich jak jeździectwo, czy dyplomacja. Prawie każdy kto mógł się utrzymać w siodle mógł śmiało powiedzieć, że potrafi jeździć. Dyplomacja sama w sobie nie daje nic, prócz tego, że jest bo tak na prawdę to zależy od nas samych, czy piszemy stylem oficjalnym czy też nie.
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach