Eizo

Eizo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Eizo

Pisanie by Gość on 30/12/13, 11:11 pm

Imię i nazwisko: Eizo Hakkashi
Wiek: 32
Profesja: Ninja
Status: Jonin
Wygląd:
Eizo to mężczyzna, mierzący ponad 180 centymetrów wzrostu. Jest posiadaczem błękitnych, lecz nie za bardzo, oczu. Kolor jego włosów jest niespotykany - Eizo bowiem urodził się jako albinos i jego włosy są białe. Na twarzy widnieje spora blizna. Ciało na pierwszy rzut oka wydaje się być niczym u przeciętnego człowieka. Jednak pozory mylą - mężczyzna ten jest bardzo wysportowany. Jego masywne łapska z łatwością łamią karki. Ubrany jest najczęściej w czarno-szary strój, z kolczugą pod spodem. Oprócz tego na twarzy widnieje czarna chusta. Na plecach przypiete jest ostrze, które przelało wiele krwi. U pasa zaś znajdują się dwa wakizashi. Oprócz tych rzeczy pod pasem przypięte są shurikeny.
Charakter:
Mężczyzna ten nie należy do miłych i uprzejmych ludzi. Nie chciałbyś zadawać się z nim, prowokować do bójki. Choć jest wyjątkowo opanowany, jest mściwy - i następnego dnia możliwe, że utopisz się we własnej krwi. Eizo jest zawsze skupiony na tym, co się dzieje wokół niego. Nigdy nie daje się od razu ponieść emocjom, chowa je w sobie. Nie jest porywczym człowiekiem ani impulsywnym. Wręcz przeciwnie, jest cierpliwy i potrafi czekać godzinami a nawet dniami. Można stwierdzić, iż Eizo jest samotnikiem. Faktycznie. Jego przeszłość tak go ukształtowała, że najlepiej radzi sobie samemu. Jest często niemiły, zdarza mu się przeklnąć pod nosem, lecz rzadziej na głos. Tak więc, jeśli szukasz przyjaciela to pomyliłeś adresy.
Umiejętności:
- Władanie bronią: ninja-to, wakizashi, shuriken, katana
- Medytacja
- Skrytobójstwo
- Kamuflaż
- Sztuka walki: samoobrona
- Taktyka
Ciekawostki:
- Jest albinosem, co jest dość niespotykane
- nie lubi dzieci, w szczególności poniżej 16 lat
- woli działać sam
- Jest neutralny w stosunku do mieszkańców
Historia:
Eizo urodził się w mieście Edo. Jako mały chłopiec bawił się drewnianymi kijkami, wymachując nimi i tłucząc każdą rzecz w domu. Chciał zostać samurajem, a jego ojciec i matka byli z tego dumni. Jednakże, ich duma była krótkotrwała. Gdy chłopak ukończył dziesięć lat, jego najbliższych zabił na jego oczach skrytobójca - pozostawiając ślad na jego psychice. Chłopak zawodził nad ich ciałami, aż odwiedził go sąsiad prosząc o ciszę. Widząc, co się stało, przygarnął Eiza i powiedział mu: "Zachowaj swój gniew. Kiedy dorośniesz, przyjdzie czas byś się zemścił.". Jego słowa dotarły do młodzieńca szybciej niż można było się spodziewać.
Wkrótce potem Eizo dowiedział się, że sąsiad jest jednym z mistrzów i nauczycieli Shinobi. Prosił go, błagał, aby nauczył go rzeczy których umie.
Od tamtego dnia codziennie ciężko trenował ze swym mentorem, stając się coraz lepszym uczniem. Treningi odbywały się w górach, co wyrobiło u niego wytrzymałość i zwinność. Po prawie dwudziestu latach nauki Eizo, będąc gotowym, wyruszył na poszukiwania zabójcy. Wierzył, że tylko po to żyje. Nie chciał, by śmierć rodziny uszła mu na sucho.
Multikonta brak
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Eizo

Pisanie by Izanami on 31/12/13, 12:59 am

avatar

Wiek : 20 lat
Status społeczny : arystokrata
Stan cywilny : panna
Profesja : ninja

http://kikunohana.forumpl.net/t93-kaori-izanami-shiroyama#116 http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/ http://kikunohana.forumpl.net/

Zobacz profil autora Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach